تبلیغات
Cinema and Television Specialist Magazine - ادامه حضور بین المللی سینماگران جامعه اصناف سینمایی


ادامه حضور بین المللی سینماگران جامعه اصناف سینمایی
روابط عمومی خانه سینما اعلام کرد، دوازده نفر از مدیران فیلمبرداری جامعه اصناف سینمایی برای توسعه دانش و کسب مهارت به فرانسه سفر خواهندکرد.

 در اجرای ماموریت مندرج در اساسنامه خانه سینما مبنی بر توسعه دانش و افزایش مهارت اعضا و تداوم حضور بین المللی خانه سینما دوازده نفر از مدیران فیلمبرداری از چهارشنبه 31 شهریور ماه طی 7 روز در یک کارگاه فشرده دیجیتال و پرده آبی که با همکاری سازمان ملی سینما فرانسه در موسسه لومیر پاریس برگزار می شود، شرکت می کنند.

این برنامه در پی حضور یازده نفر ازسینماگران در آبان ماه سال گذشته در پاریس و بمنظور بازدید از کمپانی و نهادهای فیلمسازی فرانسه تنظیم شده بود، ترتیب داده شده است.
در این کارگاه فیلمبردارانی چون همایون پایور، علیرضا پور امین، ساعد نیک زاد، حمید خضوعی ابیانه ، بایرام فضلی، حسن پورقلی زاده، محمدرضا سکوت، محمد آلادپوش، بشیرزاده، سعید پور اسماعیلی، عزیزالله ساعتی، فرشاد محمدی حضور دارند و پ.بووار، د.ژانتیی، سباستین نائار، ریشار . بی پو اداره کارگاه را به عهده دارند.
در این مجموعه برنامه دیداری نیز با انجمن فیلمبرداری حرفه ای فرانسه برای بررسی مسائل مورد علاقه مشترک ترتیب داده شده است.


برچسب ها: ادامه حضور بین المللی سینماگران جامعه اصناف سینمایی ،